Išduosime paslaptį - žinote kokia sunkiausia dalis šokiuose? - „prisiversti“ ateiti į šokių pamokas. Ir visai ne todėl, kad nesinori. Tiesiog greitas gyvenimo tempas, laiko trūkumas, įtampa, stresas neleidžia atsipalaiduoti ir skirti laiko sau. Atrodo, kad nėra kada, nors būtų visai įdomu išbandyti, vis apie tai pasvajoji. O kai jau pagaliau prisiruoši ir ateini, tada jau viskas paprasta, belieka tik atsipalaiduoti, klausyti mokytojo patarimų ir kojos pradeda dėliotis savaime.

Sugalvojote šokti, tai ir šokite. Ir jokių apribojimų čia nėra. Svarbu būti, mėgautis, o ne atrodyti ar įrodyti. Amžius, kūno sudėjimas ar kažkokie kiti faktoriai yra visai čia nesvarbūs. Na, nebent Jūs norite tapti pasaulio čempionu, tada tai profesionalų sportas, varžymasis ir reikalavimai ten gali būti įvairiausi. Bet, šokis taip pat gali būti ir puikus laisvalaikio praleidimo būdas, pabuvimas kartu,  poroje, su draugais, bendraminčių kompanijoje. Atsipalaidavimas, mėgavimasis muzika, bendravimu. Va tada šokti ir yra lengva!

Niekas negimė mokėdamas, bet viską galima išmokti! Šokti gali kiekvienas ir visai tie šokiai ne „kosmosas“, tiesiog reikia pabandyti. Žengi vieną žingsnį, paskui kitą ir žingsnis po žingsnio „susilipdo“ šokis!

Tad mažiau stabdžių ir savęs ribojimų, atraskite laiko sau! Laimingi galime ir turime būti visi!