Šokiai poroje

Pramoginiuose šokiuose užkoduota PRAMOGA! Mūsų šokių studijoje pramoginių šokių mokymas paremtas Pasauline šokių programa, kuri nustato sudėtingumo reikalavimus kiekvieno šokio deriniams tam tikrame šokimo lygyje.

Šokių kursų metu mokomės šokti:

 • Standartinius/klasikinius šokius - lėtą valsą, Vienos valsą, tango,lėtą fokstrotą, kvikstepą;
 • Lotynų Amerikos šokius - čia čia čia, rumbą, svingą/džaivą, sambą, pasadoblį;
 • Įvairius šokius, kurių muzika mums patinka! ;) 

 Studijoje šokių grupės skirstomos į lygius, atsižvelgiant į šokimo patirtį bei sugebėjimus:

 • pradedančiuosius (šokančius pirmus metus)
 • pažengusius I (šokančius antrus metus)
 • pažengusius II (šokančius trečius metus)
 • pažengusius III (šokančius ketvirtus metus)
 • pažangiausius (šokančius keturis metus ir daugiau)

Kiekvieno šokimo lygio baigimo proga, šokėjams įteikiami diplomai.

Studijoje organizuojami šokių vakarai - diskotekos, kurių metu smagus laikas ant parketo garantuotas!

Norui ir poreikiui atsiradus,  šokėjai dalyvauja Lietuvos bei tarptautinėse pramoginių šokių varžybose.

Užsiėmimų tvarkaraštis

Šokiai po vieną

Puikus pasirinkimas, jei norite šokti po vieną ir išbandyti įvairius šokių stilius. Šie šokiai yra šokami po vieną linijose (šokant šalia ar vienas už kito). Kiekvienas šokis tai atskira unikali choreografija. Šokama pagal skirtingų stilių muziką: Lotynų Amerikos, džiazo, funky, rock'n'roll, disco ir kt. 

Studijoje šokių grupės skirstomos į lygius, atsižvelgiant į šokimo patirtį bei sugebėjimus:

 • pradedantieji (be šokimo patirties)
 • pažengusieji (turintys šokimo patirties)

Kiekvieno šokimo lygio baigimo proga, šokėjams įteikiami diplomai.

Dalyvaujame vaikų ir suaugusiųjų linijinių šokių varžybose. Šokame įvairiuose kultūros ir sporto renginiuose. Studijoje vyksta šokių vakarai - diskotekos, kuriuose galima smagiai pavakaroti! 

Užsiėmimų tvarkaraštis

Šokiai mažiesiems (kūrybingas judėjimas)

Tai puiki įžanga į muzikos, judesių, šokių pasaulį patiems mažiausiems, kurie pasiruošę didiesiems tyrinėjimams ir atradimams.

Mokymasis pypliukų (1m. - 3m.) pamokėlėse vyksta kartu su tėveliais. Šokliukų grupėje (4m. - 5m.) vaikučiai pamokėlėje dalyvauja savarankiškai.

Šokių mokymas paremtas kūrybingo judėjimo ("creative movement") principais - neriboti vaikų smalsumo, skatinti kūrybingumą, padėti išreikšti savo mintis ir jausmus bei leisti jiems improvizuoti. Neformali, kūrybinga aplinka padeda dar smagiau atrasti šokių pasaulį. 

Pamokų metu mes laviname koordinaciją, lankstumą, vaizduotę, kūrybinius sugebėjimus, suteikiančius laisvę į viską pažvelgti savaip! Šokių judesiai pamokoje atsiranda visų mažųjų dalyvių kūrybos dėka ir kiekvieną kartą jie vis kitokie, nes priklauso nuo nuotaikos, patirties, skanių pusryčių ar saldaus miego kiekio:) O jei rimčiau, tai po visomis smagiomis mūsų veiklomis "paslėpti" rimti pramoginių ir linijinių šokių pagrindai, kurie pamokų metu virsta žaidimais!

Muzika pamokų metu ne tik smagus fonas, bet ir priemonė išmokti išgirsti ir klausyti, suprasti, kurti.

Užsiėmimų rezultatas - išlavinta vaizduotė ir pasitikėjimas savimi. Vaikučiams mokantis ir įsisavinant daugiau naujų judesių ir šokių auga ir jų pasitikėjimas savimi, nes dalyvaudamas bendroje veikloje kiekvienas yra svarbus toks koks jis yra - su savo sugebėjimais ir mintimis.

Kadangi mažųjų šokėjų savijauta ir planai ne visada yra lengvai nuspėjami, todėl Jūsų ir mūsų patogumui - mokama už kiekvieną pamoką atskirai. Tvirtai apsisprendus dėl lankymo ir mokant iš karto už mėnesį, taikoma nuolaida (4 pamokų abonementas gali /turi būti išnaudotas per 5 savaites.)

Norint dalyvauti pamokėlėse BŪTINA užsiregistruoti el. paštu kristina@piekautaite.lt


Užsiėmimų tvarkaraštis

Malonu, jog apie vestuvinį šokį informacijos ieškote čia. Tad pradėkime nuo pradžių... pradedant galvoti apie vestuvinį šokį, būsimiesiems jaunavedžiams patarčiau gerai įvertinti likusį laiką iki vestuvių ir savo galimybes skirti nemažai dėmesio šokio mokymuisi. Geriausiai būtų, jei apie šokį pora pradėtų galvoti likus bent porai mėnesių iki vestuvių. Nemažai porų vestuvinį šokį prisimena tik likus savaitei ar net porai dienų iki šventės, kai laiko išmokti šokti būna visai mažai, jaunavedžių galvoje sukasi kiti rūpesčiai. Aišku, visada viskas įmanoma, tik pasistengti reikės dar labiau! Tokiu atveju iš poros tikiuosi didelio susikaupimo ir nuoširdaus žingsnelių kartojimo po pamokos, kad šokdami vestuvėse jaustųsi bent kiek ramiau.

Dažnai poros jau yra išsirinkusios vestuvinio šokio melodiją ar dainą, bet jei jos neturite, svarbu bent jau žinoti ar greito ar lėto šokio norėtumėte. Taip pat vestuvinio šokio melodiją galima išsirinkiti atėjus ir į pirmąją pamoką. Aptarsime Jūsų nusiteikimą bei šokėjinius sugebėjimus, vestuvių vietą, aprangą ir apavą. Įvertinus visas šias aplinkybes bus galima pritaikyti šokio choreografiją, nesukeliančią papildomų keblumų atliekant kompoziciją. 

Vienas populiariausių klausimų, teiraujantis apie pamokas - kiek gi jų reikės? Viskas yra labai individualu ir priklauso nuo pačios poros - kokio sudėtingumo choreografijos pageidauja, kaip greitai pavyksta įsiminti žingsnelius, išgirsti muzikos ritmą, pajausti malonumą šokant. Iš ilgametės patirties galime pasakyti, jog nesudėtingam šokiui išmokti dviejų- trijų pamokų tikrai reikės.

Svarbiausias dalykas, kurį turi jaunavedžiai prisiminti - šokis turi patikti Jums ir palikti neišdildomą įspūdį ne tik vestuvių dalyviams, bet pirmiausiai turi būti malonus šokti patiems, kad jis netaptų našta, kurią reikia atlikti laikantis tradicijų. Todėl visiems planuojantiems vestuves ir galvojantiems apie jaunųjų šokį linkiu mėgautis tuo ką darote. Nebūtina viską mokėti tobulai, svarbiausia, kad du vienas kitą mylintys žmonės įsileistų šokį į savo širdis ir pradėtų bendrą gyvenimą šia jausminga įžanga.

Vestuvinio šokio pamokos jaunavedžiams organizuojamos individualiai, nes kiekviena pora ir jos šokis yra unikalus.

Dėl vestuvinio šokio pamokų kreipkitės kristina@piekautaite.lt ar tel. 8688 18923

Negalintiems prisiderinti prie siūlomo užsiėmimų tvarkaraščio, turintiems specifinių poreikių ar norintiems asmeninio dėmesio, siūlome rinktis privačias pamokas, kurios vyksta Jums priimtinu laiku.

Pagal dalyvaujančių žmonių skaičių, privačios šokių pamokos gali būti:

 • Individualios - kai mokomas vienas žmogus ar pora;
 • Privačios grupės - kai mokomi trys ir daugiau žmonių, kurie nori mokytis savoje kompanijoje.

Privačios šokių pamokos taip pat gali vykti renginių, švenčių metu.

Informacija tel. 8688 18923 ar el.paštu kristina@piekautaite.lt

Dovanų kuponą - kvietimą šokti, galite įsigyti privačioms šokių pamokoms, pramoginių bei linijinių šokių grupių, vestuvinio šokio pamokoms.

Dėl dovanų kuponų kreipkitės tel. 8688 18923 ar el.paštu kristina@piekautaite.lt

Dovanų kuponas