+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
thumbnail

2023 metų linijinių šokių varžybų sezonas pradėtas „Ukmergės in line”

4 vasario, 2023

Su didelėmis šypsenomis, susikaupimu ir pozityviu nusiteikimu naują linijinių šokių varžybų sezoną tradiciškai pradėjome Ukmergėje!Džiaugsmų, plojimų ir susižavėjimo šūksnių palaikomi mūsų šokėjai varžybose pasirodė tiesiog FANTASTIŠKAI NUOSTABIAI, viršijo visus sezono pradžios planus.

Pirmąkart šokių varžybose dalyvavusios Mini2 kategorijos šokėjos Deimilė, Meda ir Izabelė laimėjo antras vietas, Barbora Marija trečiąją! Didžiuojamės jų drąsa ir entuziazmu pradedant ‘varžybinę šokių karjerą’!

Starter kiddie1 kategorijos nugalėtojų podiumas – visas mūsų! Amelija, Enrika, Emilija

Starter kiddie2 kategorijoje triumfavo Kamila, laimėdama ir kvietimą į Kantri ir linijinių šokių čempionatą metų pabaigoje

Starter junior1 bronzinę trečią vietą laimėjo visada besišypsanti Elija!

Newcomer junior2 classic kategorijoje Laura iškovojo antrąją vietą; open kategorijoje tapo finaliste

Novice kiddie2 classic ir open kategorijų čempionė Arina!

Novice junior1 šokėja Ieva classic dalyje laimėjo 2 vietą, o open pirmąją!

Novice ruby kategorijoje Vladas rimtoje šokių kovoje įveikė Latvijos šokėją ir laimėjo pirmas vietas tiek classic, tiek open dalyse!

Tokie grandioziniai pasiekimai – puiki gimtadienio dovana studijos vadovei Kristinai Piekautaitei!