+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.

Vestuvinis Šokis

Vestuvinis šokis – labai prasminga ir graži šventės tradicija, kuri linkusi keistis ir prisitaikyti prie šiuolaikinių šokio madų. Tad kviečiame papasakoti savo meilės istoriją šokiu…

Pradedant galvoti apie vestuvinį šokį, būsimiesiems jaunavedžiams patartume gerai įvertinti likusį laiką iki vestuvių ir savo galimybes skirti laiko ir pastangų šokio mokymuisi. Puiku, jei apie šokį pora pradėtų galvoti likus bent porai mėnesių iki vestuvių. Dėl didelio gyvenimo tempo, nemažai porų vestuvinį šokį prisimena tik likus savaitei ar net porai dienų iki šventės, kai laiko išmokti šokti būna visai mažai, jaunavedžių galvoje sukasi kiti rūpesčiai. Tada rekomenduojame galvoti ne apie sudėtingas šokio žingsnelių choreografijas, bet apie tam tikrais šokio šou elementais papuoštą kompoziciją.

Dažnai poros būna išsirinkusios vestuvinio šokio melodiją ar dainą, bet jei jos neturite, svarbu bent jau žinoti ar greito ar lėto šokio norėtumėte. Atsižvelgiant į poros pageidavimus, vestuvinio šokio muziką galime pasiūlyti ir mes. Pirmos pamokos metu aptariame tiek muzikos, tiek žingsnelių variantus, susidėliojme šokio pamokų planą.

Vienas populiariausių klausimų teiraujantis apie pamokas – kiek gi jų reikės? Viskas yra labai individualu ir priklauso nuo pačios poros – kokio sudėtingumo choreografijos pageidaujama, ar turi šokimo patirties, kaip greitai pavyksta įsiminti žingsnelius, išgirsti muzikos ritmą, pajausti malonumą šokant. Iš ilgametės patirties galime pasakyti, jog nesudėtingam šokiui išmokti dviejų- trijų pamokų tikrai reikės.

Svarbiausias dalykas, kurio jaunavedžiai neturi pamiršti – šokis turi teikti malonumą ir būti smagus šokti. Nebūtina viską mokėti tobulai, svarbiausia, mėgautis ta nepakartojama akimirka, jausminga bendro gyvenimo įžanga.

Vestuvinio šokio pamokos jaunavedžiams organizuojamos individualiai.