+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
thumbnail

Nuostabių šokėjų nuostabūs pasiekimai tarptautinėse varžybose

16 spalio, 2023

Gyvenime reikia stengtis aplenkti ne kitus, o patį save. (M. D. Bebkokas). Bet kai aplenki ir save ir kitus – labai smagu. Net trijų dienų tarptautinių linijinių šokių varžybų ‘Lithuanian Gold Crown’ maratonas Vilniuje spalio 13-15d., maksimalios pastangos, nusiteikimas ir susikaupimas buvo karūnuotas ypatinga patirtimi, įvertinimais ir pasiekimais! Lėja, Emilija, Enrika, Amelija, Elija, Ieva, Laura, Lukrecija – jūs NUOSTABIOS!

Didžiulė padėka superinei mūsų šokėjų palaikymo komandai!

Norėtumėte šokių varžybose išbandyti save? Laukiame naujų talentų prisijungiant!

Ačiū #LithuanianGoldCrown