+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
thumbnail

Jūsų šokių kelio pradžia yra čia!

31 rugpjūčio, 2023

Kiekvienas kelias prasideda nuo pirmojo žingsnio, o Jūsų šokių kelio pradžia norime būti mes! Kelionei pradėti užtenka minties ir noro, o visa kita smagūs iššūkiai ir džiaugsmai!

Kuo mūsų šokių kelionė ypatinga?

  1. Patyrusios mokytojos: Nieko keisto, kad studijoje dirba patyrusios šokių mokytojos, o kaip gi kitaip! Mūsų išskirtinumas – dvi mokytojos Kristinos, kurių nuoširdumas, rūpestis ir profesionalumas pavers mokymąsi smagia, lengva, nuo rūpesčių pabėgti leidžiančia veikla. Kelyje juk smagiausia, kai gali atsipalaiduoti ir pasitikėti tave supančiais žmonėmis.
  2. Šokių stilių įvairovė: Kiekvienas stilius turi savo žavesį ir yra tinkamas skirtingiems žmonių skoniams ir interesams.
    Pramoginiai šokiai poroms kviečia atrasti Lotynų Amerikos (čia čia čia, rumbą, sambą, svingą, džaivą, salsą) ir Europietiškų šokių (tango, valsą, fokstrotą, kvikstepą, Vienos valsą) pasaulį.
    Linijiniai/solo šokiai suteikia galimybę išbandyti disco, džiazo, funky, country, Lotynų Amerikos, modern ir kt. stilių žingsnelius ir nuotaikas. Tai puiki galimybė atrasti savo aistrą ir rasti būtent tą šokį, kuris jums tinka labiausiai.
  3. Draugiška aplinka: Mūsų studija yra ne tik vieta mokytis šokti, bet ir smagi bendruomenė, kurioje susitinka bendraminčiai, dalinasi šokimo entuziazmu. Teminės šventės, šokių diskotekos, vakaruškos gamtoje, išvykos į festivalius – tai tik kelios iš mūsų bendrystės veiklų.
  4. Aktyvus laisvalaikis, sveikata ir malonumas: Šokis ne tik sukuria grožį, bet ir stiprina kūną, širdį, gerina koordinaciją ir lankstumą. Tai puikus būdas pabėgti nuo streso kupinos rutinos, pakelti nuotaiką ir išjudinti save. Vieni tai vadina porų terapija, kokybišku laiku kartu, kiti natūralia streso mažinimo terapija, įkvėpimo naujoms idėjoms veikla. Šokių pamokos suteikia naujų patirčių, draugų ir akimirkų, prisideda prie fizinės formos gerinimo ir gali tapti kūrybinio įkvėpimo šaltiniu. Tad kodėl nepabandžius ir Jums, kad tai ką mes sakome yra tiesa!
  5. Scena Jūsų saviraiškai: Jei trokštate pasirodyti ar išbandyti save šokio varžybose – Lietuvoje ir užsienyje vykstančios šokių mėgėjų varžybos, šventės, festivaliai laukia Jūsų.

Ar esate pasirengę pradėti savo šokio kelionę su mumis? Pradedančiuosius ir jau turinčius šiek tiek patirties – su šypsena pasitiksime visus!
Užsiregistruokite jau dabar ir atverkite duris į naujų patirčių kupiną šokio pasaulį! Iki!