+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
thumbnail

Šokių pamokos keliauja atostogų!

18 birželio, 2024

Septynioliktas studijos šokių sezonas sėkmingai pasiekė finišą – AČIŪ visiems buvusiems kartu! Atėjo laikas pasinerti į smagius vasaros nuotykius.

Naujo sezono grupinių šokių pamokų tvarkaraštis bus paskelbtas rugpjūčio viduryje mūsų svetainėje ir socialiniuose tinkluose. Tikime, kad norintys tapti mūsų šokių bendruomenės dalimi, tikrai ras sau tinkamas pamokas.

Jei savo atostogų neįsivaizduojate be šokių pamokų, norite tobulindami savo įgūdžius smagiai praleisti laiką – siūlome privačias pamokas. Tai puiki galimybė dirbti su profesionaliais mokytojais, kurie padės Jums pasiekti savo tikslus.

Privačių pamokų privalumai:

  • Individualus dėmesys ir specialiai Jums pritaikyta programa
  • Galimybė šokti Jums patinkančius šokius/stilius, tobulinti tam tikrų šokių techniką
  • Lankstus tvarkaraštis, pritaikytas Jūsų poreikiams

Kaip užsiregistuoti? Norėdami užsiregistruoti į privačias pamokas arba sužinoti daugiau, susisiekite el.paštu ar telefonu.

Sekite mus „Facebook” ir „Instagram”, kad nepraleistumėte naujienų.

Linkime nuostabios vasaros, pilnos naujų įspūdžių ir atsipalaidavimo. Nekantriai lauksime pasimatymo rudenį!

2Kristinos