+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.
thumbnail

Naujasis šokių sezonas 2023-2024 m.

23 liepos, 2023

Liepos ir rugpjūčio mėnesiais šokių studija atostogauja ir ruošiasi naujam 2023 – 2024m. šokių sezonui, kuris mums bus jau septynioliktas! Jį pradėsime nuo rugsėjo mėnesio. Norinčius išbandyti šokius, pradėti šokti – tradiciškai pakviesime į nemokamas pamokas. Naujasis šokių pamokų tvarkaraštis jau visai netrukus.

Mėgaukitės vasaros ir gamtos teikiamais malonumais, ilsinkite kojas ir planuokite pasimatymą šokiuose rudenį!

Jei sunku nuspręsti kokius šokius norėtumėte išbandyti, siūlome susipažinti su jų įvairove – žiūrėti video.
https://www.youtube.com/watch?v=Glw__yfBr8E&t=160s&ab_channel=SMARTEPS

Iki pasimatymo ant parketo!