+
Slapukų nustatymai
Būtinieji
Šie slapukai yra būtini, kad veiktų svetainė, mūsų sistemose negali būti išjungti.
Funkciniai
Šie slapukai suteikia galimybę pagerinti funkcionalumą ir suasmeninimą, pavyzdžiui, jie pagerina pateikiamo turinio formatą ir formą, nustato šrifto dydį ar svetainės elementų pozicijas. Jie gali būti įdiegti mūsų arba kitų tiekėjų, kurie teikia į mūsų puslapius įdėtas paslaugas. Jei neleisite šiems slapukams veikti, kai kurios ar visos minėtos funkcijos negalės tinkamai veikti. Funkciniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Statistiniai
Šie slapukai leidžia mums skaičiuoti apsilankymus ir lankytojų srauto šaltinius, kad galėtume matuoti ir gerinti svetainės veikimą. Pvz., pateikti skaitomiausią turinį pagal rubrikas, kategorijas. Visa šių slapukų informacija yra apibendrinta, todėl anoniminė. Jei neleisite šiems slapukams veikti, nežinosime, kad lankėtės mūsų puslapyje. Statistiniai slapukai šiuo metu nenaudojami.
Reklaminiai
Šiuos slapukus per mūsų svetainę naudoja mūsų reklamos partneriai. Tos bendrovės gali juos naudoti jūsų interesų profiliui formuoti ir jums tinkamoms reklamoms kitose svetainėse parinkti. Jie veikia unikaliai identifikuodami jūsų naršyklę ir įrenginį. Jei neleisite šiems slapukams veikti, įvairiose kitose svetainėse nematysite mūsų tikslingai Jums skirtų pasiūlymų. Reklaminiai slapukai šiuo metu nenaudojami.

Šokių Pamokos Mažyliams

CREATIVE MOVEMENT programa

Tai puiki įžanga į muzikos, judesių, šokių, kūrybinės laisvės pasaulį patiems mažiausiems, kurie pasiruošę didiesiems tyrinėjimams ir atradimams.

Mokymasis pypliukų (1 m. – 3 m.) pamokėlėse vyksta kartu su tėveliais, stipriname tarpusavio ryšį atrandame smagių ir netikėtų vienas kito pusių. Šokliukų grupėje (4m. – 5m.) vaikučiai pamokėlėje dalyvauja savarankiškai, ugdome drąsą, atsakingumą, organizuotumą.

Šokių mokymas paremtas kūrybingo judėjimo („creative movement”) principais – neriboti vaikų smalsumo, skatinti kūrybingumą, padėti išreikšti savo mintis ir jausmus bei leisti jiems improvizuoti. Neformali, kūrybinga aplinka padeda dar smagiau ir lengviau atrasti šokių pasaulį. 

Pamokų metu mes laviname koordinaciją, lankstumą, vaizduotę, kūrybinius sugebėjimus, suteikiančius laisvę į viską pažvelgti savaip! Šokių judesiai pamokoje atsiranda visų mažųjų dalyvių kūrybos dėka ir kiekvieną kartą jie vis kitokie, nes priklauso nuo nuotaikos, patirties, skanių pusryčių ar saldaus miego kiekio:) Po visomis smagiomis mūsų veiklomis „paslėpti” rimti pramoginių šokių pagrindai, kurie pamokų metu virsta žaidimais! Atsiranda klausiančių – kada baigsite žaisti ir pradėsite ‘rimtai’ šokti? Matyt kai užaugsime, nes ilgametė mūsų patirtis įrodo, kad toks lavinimo būdas yra tikslingiausias ir tinkamiausias vaikams iki 6 metų.

Muzika pamokų metu ne tik smagus fonas, bet ir priemonė išmokti išgirsti ir klausyti, suprasti, kurti. Vaikams įprasti barškučiai atlieka ypatingą ‘instrumentinę’ rolę, padeda ir patriukšmauti ir pamuzikuoti.

Pamokos naudingos vaikų socializacijos, bendravimo ir bendradarbiavimo su bendraamžiais įgūdžiams stiprinti.

Užsiėmimų rezultatas – išlavinta vaizduotė ir pasitikėjimas savimi. Vaikučiams mokantis ir įsisavinant daugiau naujų judesių ir šokių auga ir jų pasitikėjimas savimi, nes dalyvaudamas bendroje veikloje kiekvienas yra svarbus toks koks jis yra – su savo sugebėjimais ir mintimis.

Kadangi mažųjų šokėjų savijauta ir planai ne visada yra lengvai nuspėjami, todėl Jūsų ir mūsų patogumui – mokama už kiekvieną pamoką atskirai. Tvirtai apsisprendus dėl lankymo ir mokant iš karto už mėnesį, taikoma nuolaida (4 pamokų abonementas gali /turi būti išnaudotas per 5 savaites.)

Naujos mažųjų šokėjų grupės planuojamos nuo 2024m. rudens.

Norite sužinoti daugiau? Kreipkitės el. paštu kristina@piekautaite.lt